.

  • +420 774 723 158
  • kancelar [zavináč] mshpraha [tečka] cz
  • Úterý 08:00 - 20:00

Dobrý den,

V únoru bude SH ČMS pořádat další trenérský kurz, odkaz na přihlašovací formulář naleznete v zde.

 

S pozdravem Michal Kolka, SH ČMS

Ahoj, přináším informace o dotacích na příští rok:

 

Magistrát hl. m. Prahy:

komise rady schválila podmínky grantů na příští rok. Sice to ještě musí schválit zastupitelstvo, ale obsah výzvy již zveřejnili, takže se předpokládá, že to již nebudou upravovat. ZDE naleznete je zmiňovaný návrh na prostudování. Na webu magistrátu ještě nejsou formuláře k vyplnění dotací na rok 2020, ale můžete si zatím rozmyslet, co do jednotlivých okruhů dáte. Připomínám v okruhu 1c možnost nákupu MTZ (materiálně technické základny) pro celoroční činnost, letos až do výše 100 000 Kč. Tato možnost byla loni poprvé a většin lidí o ní ani pořádně nevěděla. Zde je ideální požádat o peníze na nové překážky, hadice, jednotné oblečení, tábornické vybavení... Zároveň je nově vyčleněná kategorie 1B opravy prostor pro celoroční činnost. Podrobnosti a podmínky jsou uvedeny ve výzvě. U vysoce financovaných projektů pozor na limit pro neinvestiční položky - 40 000 Kč

Až se zjeví formuláře, dostanete echo. Každopádně vzhledem ke stanovenému termínu odevzdání navrhuji sejít se 12.11. 2019 na MSH v Ohradní třeba v 18:00 ke kontrole a odevzdání žádostí. Pro nově žádající připomínám, že žadatelem je městské sdružení, SDH je pouze realizátor.

aktualizace 25.10.2019:

formulář naleznete zde: Program podpory využití volného času dětí a mládeže na rok 2020

 

 

MŠMT - Můj klub:

I když možná ještě některé sbory nemají rozhodnutí o přidělení letošních peněz, již se na webu ministerstva objevila výzva k podání žádostí na příští rok. Pod následujícím odkazem naleznete podmínky vyhlášení dotační podpory a přílohu pro vyplnění členské základny a předpokládaného rozpočtu projektu. http://www.msmt.cz/sport-1/vyzva-muj-klub-2020 Finanční požadavky projektu by neměly přesahovat částku, kterou vám Excel udá po zadání členů do jednotlivých kategorií. Doporučuji si připravit veškeré podklady a nahrát si je do informačního systému v klidu s předstihem a po vytvoření už jen nahrát Jmenný seznam s rozpočtem a samotný projekt (max 2 normostrany - 1800 znaků na stránku). 

Termín pro podání žádostí je 18.11. 2019. V programu Můj klub žádá každý sbor samostatně přes internetový portál MŠMT. Případné dotazy můžeme společně probrat rovněž 12.11.

 

!Sleva na nákup týmového vybavení ve Sportisimu. 

Nedávno jsem zjistil možnost množstevních slev při nákupu vybavení ve Sportisimu. Vybrali jsme si jednotné kalhoty a dostal jsem kontakt na velkoobchodní oddělení, kde mi podle konkrétní položky a počtu odebraných kusů řekli, kolik mi dají slevu. Platba možná fakturou a v centrálním skladu v Rudné u Prahy mají i showroom, kde je pravděpodobně možnost vyzkoušení velikostí i když už nejsou na prodejně. Skladové zásoby jednotlivých velikostí lze jednoduše zjistit na webu Sportisima pro kluby a firmy www.sportisimopro.cz.

Výše slevy se různí, ale škoda neušetřit každou korunu.

Kontakty na velkoobchodní oddělení jsou zde, já komunikoval například se slečnou Porazilovou:

 https://www.sportisimopro.cz/organizace/firmy/

 


Martina Hartmanová
vedoucí odborné rady mládeže
Městské sdružení hasičů hl. m. Prahy

Vážené kolegyně a kolegové,
 
níže naleznete pozvánku na "Aktiv vedoucích mládeže", který se uskuteční v úterý 7.května 2019 od 18h v 1.patře.

Pozvánka ZDE

Vážené kolegyně a kolegové,

 
Níže naleznete pozvánku na "Aktiv vedoucích mládeže", který se uskuteční v úterý 5.března 2019 od 18h v 1.patře, Ohradní ul. 1. patro.


Lukáš Horský

 

Pozvánka

Search